MicrosoftTeams-image (4).jpg

NABÍDKA PRÁCE: KREATIVNÍ PROGRAMOVÝ/Á MANAGER/KA

21. ledna

Máte zkušenosti s vývojem a produkční přípravou kulturních, společenských, gastronomických, sportovních či jiných akcí pro veřejnost? Chcete být součástí týmu, který utváří novou identitu městského areálu s mimořádným potenciálem? Sršíte nápady, jak oživit Pražskou tržnici a máte chuť je realizovat? Pak hledáme třeba právě vás - pojďte k nám pracovat!

Náplň práce:

Vývoj akcí od nápadu až k realizaci po programové, ekonomické i organizační stránce

Spolupráce na vytváření programového schématu Pražské tržnice

Produkční příprava vlastních a koprodukčních akcí

Spolupráce s nájemci a pořadateli větších i menších akcí v areálu

Sjednávání partnerství a spolupráce s partnery

Koordinace programu mezi areály Pražské tržnice a Výstaviště

Nabízíme:

Pracovní smlouvu na dobu určitou – 1 rok, následně v případě spokojenosti prodloužení na neurčito

Možnost flexibilní pracovní doby a homeoffice

Adekvátní platové ohodnocení
Služební notebook a telefon

5 týdnů dovolené + 3 dny sick day

Příspěvek na obědy

Příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění (po uplynutí zkušební doby)

Možnost zdarma využívat sportoviště či bazén na Výstavišti, případně akce konající se v areálech Pražské tržnice a Výstaviště

Přátelský pracovní kolektiv

Dog friendly prostředí

Požadujeme:

Prokazatelné zkušenosti v oboru na podobné pozici

Orientaci na pražské kulturní a eventové scéně

Angličtinu na velmi dobré komunikační úrovni

Schopnost práce v prostředí Windows/MS Office

Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti

Samostatný, odpovědný a kreativní přístup

Kde:

Pražská tržnice

Nástup:

1. března 2022

Kontakt:

CV včetně min. dvou referencí prosíme zašlete do pátku 4. února na e-mail tosovsky@prazska-trznice.cz, vybrané uchazeče poté pozveme na pohovor.

Budeme se těšit na setkání i případnou spolupráci!

emblemdownloads_93482.png

Dokument ke stažení