AKTUÁLNĚ

Food Truck Point zahájil novou sezonu  

 

Ve středu 26. května odstartovala další sezona Food Truck Pointu, venkovního baru a gastrononomické zóny mezi halami 13 a 17. Provoz baru je nově v režii kolektivu Permanent beer fest, kteří stojí třeba za venkovním barem v industriálním areálu Pragovky ve Vysočanech. Díky nim si u nás nově můžete vychutnávat 12 pivních speciálu na čepu a rozšířenou nabídku foodtrucků. Food Truck Point má otevírací dobu od středy do neděle, od 12:00 do 22:00. Přijďte ochutnat!

Ptejte se nás a Pavla Vyhnánka na rozvoj areálu 

 

Přijďte se nás a náměstka primátora Pavla Vyhnánka zeptat na cokoliv, co vás zajímá ohledně budoucího rozvoje areálu Pražské tržnice. Kdy? Ve středu 2. června od 17:00 do 19:00 a v sobotu 5. června od 10:00 do 12:00. V tomto časovém rozmezí nás vždy najdete u informačního kontejneru na Tržním náměstí, naproti budově Burzy. Rádi zodpovíme vaše dotazy a vyslechneme vaše podněty k tématu rozvoje Pražské tržnice. 

Vyplňte anketu k fungování veřejného prostoru v Tržnici

Co by se podle vás mělo zlepšit v prostředí areálu? Jak byste tu do budoucna rádi trávili volný čas? Vyplňte stručnou anketu a dejte nám tak vědět i váš názor. Online anketa slouží jako rozšíření a doplněk k sociologickému šetření, které právě probíhá v areálu. Výsledky budou použity v rámci zadání architektonicko-krajinářské soutěže, kterou připravujeme ve spolupráci s hlavním městem. Anketu je možné vyplnit až do neděle 6. června. Více informací najdete zde

Tržnice má nové nájemce! Seznamte se: Opravárna, Papelote, keramická dílna a optika Brýles 

Rada města v pondělí schválila nové nájemce volných prostor v areálu, kteří uspěli ve výběrovém řízení. Udržitelný start-up Opravárna, obchod a dílna papírnictví Papelote, keramická dílna a optika zahájí svůj provoz v nejbližších měsících. 

Sortiment Haly 22 rozšíří tři nové stánky​, hovězí z eko-chovu, speciality z Chorvatska a Dobré zrno.  

Ve výběrovém řízení na volná prodejní místa v Hale 22 uspěla Farma Lažiště s vyzrálým hovězím ze Šumavy, speciality z Chorvatské Dalmácie "Sladké mandarinky" a Dobré zrno - Petrův bioobchůdek, který tak rozšíří svou dosavadní nabídku například o microgreens nebo bezlepkové pečivo a další. 

O svátcích 1. května i 8. května bude mít Hala 22 otevřeno!  

I o dvou sobotních květnových svátcích si můžete nakoupit ty nejčerstvější potraviny v Hale 22 i venku před halou.

Vždy od 08:00 do 14:00.  

Kultura v Tržnici ožívá auto-koncerty, módními přehlídkami, interaktivním divadelní představení​m i výstavou

Po znovuotevření zeleninového trhu v Hale 22 mohou návštěvníci vyrazit do tržnice opět i za kulturou! Z bezpečí svých automobilů si v rámci série Art Parking můžete užít třeba koncert kapely Znouzectnost, festival Mladí ladí jazz nebo Mercedes-Benz Prague Fashion week. Divadlo Pomezí chystá reprízy interaktivního představení Neviditelná tržnice a Trafo gallery zahájila novou výstavu malby. 

Hala 22 může znovu otevřít! Přijdte podpořit naše zelináře a maloobchodníky. Každý nákup se počítá. 

Od pondělí 12. května může opět otevřít zeleninový trh v Hale 22. Trh bude fungovat, jak jste zvyklí, uvnitř v hale, kde je nutné dodržovat rozestupy, používat dezinfekci a nosit respirátory. Těšíme se na vás, a vaši oblíbení zelináři obzvlášť!  

Hala 22 je uzavřená, prodejce můžete podpořit nákupem napřímo. -neaktuální-

 

Podpořte své oblíbené prodejce a domluvte si s nimi osobní odběr zboží.

Kontakty naleznete zde >>

Kompletní znění vládního usnesení naleznete zde>>